KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14677065
nr 1467 7065
Fabian Lundqvist
(1913-1989), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 46x55, oramad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 16 maj 2022
kl 20:15:01
1.000 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr